DBS100A13R8
CoselCosel
Cosel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBS100A13R8
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 13.8V
Fitxak: DBS100A13R8.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 513 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 513 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
DBS100A13R8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBS100A13R8 fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 13.8V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 513 pcs Datuen fitxa DBS100A13R8.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 13.8V
Tentsioa - Sarrera (min) 45V Tentsioa - Input (Max) 160V
Mota Isolated Module Hornitzaileen gailuen paketea -
Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) Series DBS
Energia (Watts) 101W Pakete / kasua 21-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Eraginkortasuna 83%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 13.8V 7.3A 45V - 160V Input Uneko - Irteera (Max) 7.3A