DBS200B07
CoselCosel
DBS200B07 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBS200B07
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 7.5V
Fitxak: DBS200B07.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 458 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 458 pcs
  • Mezua
DBS200B07ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBS200B07 fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 7.5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 458 pcs Datuen fitxa DBS200B07.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 7.5V
Tentsioa - Sarrera (min) 200V Tentsioa - Input (Max) 400V
Mota Isolated Module Hornitzaileen gailuen paketea -
Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) Series DBS
Energia (Watts) 210W Pakete / kasua 21-DIP Module
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Eraginkortasuna 86%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 7.5V 28A 200V - 400V Input Uneko - Irteera (Max) 28A