THAS151M250AB1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THAS151M250AB1C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: THAS151M250AB1C
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena THINPACK CAP ALUM 150 250V
Fitxak: THAS151M250AB1C.pdf
  • Mezua
THAS151M250AB1Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia THAS151M250AB1C fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena THINPACK CAP ALUM 150 250V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5950 pcs Datuen fitxa THAS151M250AB1C.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.807" L x 1.000" W (45.90mm x 25.40mm)
Series THAS Ripple Current @ maiztasuna baxua 800mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.36A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua FlatPack Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Altuera - Eserita (Max) 0.366" (9.30mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 650 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 150µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 650 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 150µF eskaerak General Purpose