THAS162M060AB0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THAS162M060AB0C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: THAS162M060AB0C
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1600UF 20% 60V T/H
Fitxak: THAS162M060AB0C.pdf
  • Mezua
THAS162M060AB0Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia THAS162M060AB0C fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 1600UF 20% 60V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6150 pcs Datuen fitxa THAS162M060AB0C.pdf
Tentsioaren balioa 60V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.807" L x 1.000" W (45.90mm x 25.40mm)
Series THAS Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.64A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua FlatPack Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.366" (9.30mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 80 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 1600µF 60V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 80 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1600µF