THAS143M010AC0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THAS143M010AC0C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: THAS143M010AC0C
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 14000UF 20% 10V T/H
Fitxak: THAS143M010AC0C.pdf
  • Mezua
THAS143M010AC0Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia THAS143M010AC0C fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 14000UF 20% 10V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6435 pcs Datuen fitxa THAS143M010AC0C.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.118" L x 1.000" W (53.80mm x 25.40mm)
Series THAS Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.6A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.86A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua FlatPack Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.366" (9.30mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 70 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 14000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 70 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 14000µF