MMWA05P47M
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MMWA05P47M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMWA05P47M
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.47UF 20% 50VDC AXIAL
Fitxak: MMWA05P47M.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MMWA05P47Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMWA05P47M fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.47UF 20% 50VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6568 pcs Datuen fitxa MMWA05P47M.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC 35V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.319" Dia x 0.685" L (8.10mm x 17.40mm) Series MMWA
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 0.47µF Film Capacitor 35V 50V Polyester, Metallized Axial
kapazitantzia 0.47µF eskaerak General Purpose