MMWA05P33M
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MMWA05P33M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMWA05P33M
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.33UF 20% 50VDC AXIAL
Fitxak: MMWA05P33M.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MMWA05P33Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMWA05P33M fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.33UF 20% 50VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3934 pcs Datuen fitxa MMWA05P33M.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC 35V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.280" Dia x 0.685" L (7.10mm x 17.40mm) Series MMWA
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 0.33µF Film Capacitor 35V 50V Polyester, Metallized Axial
kapazitantzia 0.33µF eskaerak General Purpose