MMWA05P33K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MMWA05P33K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMWA05P33K
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.33UF 10% 50VDC AXIAL
Fitxak: MMWA05P33K.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MMWA05P33Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMWA05P33K fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.33UF 10% 50VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5123 pcs Datuen fitxa MMWA05P33K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC 35V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.280" Dia x 0.685" L (7.10mm x 17.40mm) Series MMWA
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 0.33µF Film Capacitor 35V 50V Polyester, Metallized Axial
kapazitantzia 0.33µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MMWA05P1M
MMWA05P1M
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP FILM 0.1UF 20% 50VDC AXIAL
Stockean: 7059 pcs
Deskarga: MMWA05P1M.pdf
RFQ
MMWA05P47M
MMWA05P47M
deskribapena: CAP FILM 0.47UF 20% 50VDC AXIAL
Stockean: 6568 pcs
Deskarga: MMWA05P47M.pdf
RFQ
MMWA05P33K-F
MMWA05P33K-F
deskribapena: CAP FILM 0.33UF 10% 50VDC AXIAL