CDLC302P2R7K04
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDLC302P2R7K04 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDLC302P2R7K04
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP 3000F 0% +20% 2.7V CHAS MNT
Fitxak: CDLC302P2R7K04.pdf
  • Mezua
CDLC302P2R7K04ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDLC302P2R7K04 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP 3000F 0% +20% 2.7V CHAS MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2785 pcs Datuen fitxa CDLC302P2R7K04.pdf
Tentsioaren balioa 2.7V tolerantzia -
Bukaera Screw Terminals Tamaina / dimentsioa 2.390" Dia x 5.433" L (60.70mm x 138.00mm)
Series CDLC Packaging Tray
Pakete / kasua Axial, Can - Screw Terminals Beste izenak 338-3373
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 65°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 65°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 0.29 mOhm
Deskribapen zehatza 3000F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Axial, Can - Screw Terminals 0.29 mOhm 1000 Hrs @ 65°C kapazitantzia 3000F