CDLC152P2R7K04
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDLC152P2R7K04 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDLC152P2R7K04
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP 1500F 0% +20% 2.7V CHAS MNT
Fitxak: CDLC152P2R7K04.pdf
  • Mezua
CDLC152P2R7K04ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDLC152P2R7K04 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP 1500F 0% +20% 2.7V CHAS MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6542 pcs Datuen fitxa CDLC152P2R7K04.pdf
Tentsioaren balioa 2.7V tolerantzia -
Bukaera Screw Terminals Tamaina / dimentsioa 2.390" Dia x 3.346" L (60.70mm x 85.00mm)
Series CDLC Packaging Tray
Pakete / kasua Axial, Can - Screw Terminals Beste izenak 338-3375
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 65°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 65°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 0.47 mOhm
Deskribapen zehatza 1500F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Axial, Can - Screw Terminals 0.47 mOhm 1000 Hrs @ 65°C kapazitantzia 1500F