CDLC601K2R7SR
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDLC601K2R7SR
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP 600F -5% +10% 2.7V T/H
Fitxak: CDLC601K2R7SR.pdf
  • Mezua
CDLC601K2R7SRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDLC601K2R7SR fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP 600F -5% +10% 2.7V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2799 pcs Datuen fitxa CDLC601K2R7SR.pdf
Tentsioaren balioa 2.7V tolerantzia -5%, +10%
Bukaera PC Pins Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series CDLC Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 65°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 65°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 3.622" (92.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.2 mOhm Deskribapen zehatza 600F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can - Snap-In 3.2 mOhm 1000 Hrs @ 65°C
kapazitantzia 600F