CD10CD120JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10CD120JO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD10CD120JO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 12PF 5% 500V RADIAL
Fitxak: CD10CD120JO3F.pdf
  • Mezua
CD10CD120JO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD10CD120JO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 12PF 5% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37566 pcs Datuen fitxa CD10CD120JO3F.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.358" L x 0.189" W (9.10mm x 4.80mm) Series CD10
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD10CD120J03F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.142" (3.60mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.331" (8.40mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 12pF Mica Capacitor 500V Radial
kapazitantzia 12pF