CD10CD120DO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10CD120DO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD10CD120DO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 12PF 0.5PF 500V RADIAL
Fitxak: CD10CD120DO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CD10CD120DO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD10CD120DO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 12PF 0.5PF 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 40842 pcs Datuen fitxa CD10CD120DO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±0.5pF
Tamaina / dimentsioa 0.360" L x 0.189" W (9.15mm x 4.80mm) Series CD10
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.142" (3.60mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.331" (8.40mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 12pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 12pF