CD10CD120DO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10CD120DO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD10CD120DO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 12PF 0.5PF 500V RADIAL
Fitxak: CD10CD120DO3F.pdf
  • Mezua
CD10CD120DO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD10CD120DO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 12PF 0.5PF 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39082 pcs Datuen fitxa CD10CD120DO3F.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±0.5pF
Tamaina / dimentsioa 0.360" L x 0.189" W (9.15mm x 4.80mm) Series CD10
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD10CD120D03F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.142" (3.60mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.331" (8.40mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 12pF Mica Capacitor 500V Radial
kapazitantzia 12pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CD10CD100JO3
CD10CD100JO3
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP MICA 10PF 5% 500V RADIAL
Stockean: 42262 pcs
Deskarga: CD10CD100JO3.pdf
RFQ
CD10CD120JO3F
CD10CD120JO3F
deskribapena: CAP MICA 12PF 5% 500V RADIAL
Stockean: 37566 pcs
Deskarga: CD10CD120JO3F.pdf
RFQ
CD10CD120DO3
CD10CD120DO3
deskribapena: CAP MICA 12PF 0.5PF 500V RADIAL