32FD3704
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
32FD3704 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 32FD3704
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 4UF 10% 370VAC QC TERM
Fitxak: 32FD3704.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
32FD3704ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 32FD3704 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 4UF 10% 370VAC QC TERM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4291 pcs Datuen fitxa 32FD3704.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 370V
tolerantzia ±10% Bukaera Quick Connect, Disconnect
Tamaina / dimentsioa 2.156" L x 1.313" W (54.76mm x 33.35mm), Lip Series MPF
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Korrontearen tartea 0.813" (20.64mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 2.380" (60.45mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 4µF Film Capacitor 370V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapazitantzia 4µF eskaerak Motor Run; Power Factor Correction (PFC)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
32FD3704-F
32FD3704-F
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP FILM 4UF 10% 370VAC QC TERM