32FD3702-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
32FD3702-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 32FD3702-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 2UF 10% 370VAC QC TERM
Fitxak: 32FD3702-F.pdf
  • Mezua
32FD3702-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 32FD3702-F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 2UF 10% 370VAC QC TERM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3731 pcs Datuen fitxa 32FD3702-F.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 370V
tolerantzia ±10% Bukaera Quick Connect, Disconnect
Tamaina / dimentsioa 2.156" L x 1.313" W (54.76mm x 33.35mm), Lip Series MPF
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 32FD3702-F-ND
32FD3702F
Q9559334
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Muntaketa mota Chassis Mount, Requires Holder/Bracket
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.813" (20.64mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 2.380" (60.45mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 2µF Film Capacitor 370V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can kapazitantzia 2µF