32FD3706
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
32FD3706 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 32FD3706
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 6UF 10% 370VAC QC TERM
Fitxak: 32FD3706.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
32FD3706ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 32FD3706 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 6UF 10% 370VAC QC TERM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3267 pcs Datuen fitxa 32FD3706.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 370V
tolerantzia ±10% Bukaera Quick Connect, Disconnect
Tamaina / dimentsioa 2.156" L x 1.313" W (54.76mm x 33.35mm), Lip Series MPF
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Korrontearen tartea 0.813" (20.64mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 2.630" (66.80mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 6µF Film Capacitor 370V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapazitantzia 6µF eskaerak Motor Run; Power Factor Correction (PFC)