CWX815-20.48M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CWX815-20.48M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWX815-20.48M
Fabrikatzaileak / Marka: Connor-Winfield
Produktuaren Deskribapena OSC XO 20.48MHZ HCMOS SMD
Fitxak: CWX815-20.48M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
CWX815-20.48Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWX815-20.48M fabrikatzailea Connor-Winfield
deskribapena OSC XO 20.48MHZ HCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57232 pcs Datuen fitxa CWX815-20.48M.pdf
Tentsioa - hornidura 5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series CWX815
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCMOS
Beste izenak CW564TR
CWX815 20.48M
CWX81520.48M
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.051" (1.30mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 20.48MHz
Deskribapen zehatza 20.48MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 45mA