CWX815-16.384M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CWX815-16.384M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWX815-16.384M
Fabrikatzaileak / Marka: Connor-Winfield
Produktuaren Deskribapena OSC XO 16.384MHZ HCMOS SMD
Fitxak: CWX815-16.384M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
CWX815-16.384Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWX815-16.384M fabrikatzailea Connor-Winfield
deskribapena OSC XO 16.384MHZ HCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 59380 pcs Datuen fitxa CWX815-16.384M.pdf
Tentsioa - hornidura 5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series CWX815
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCMOS
Beste izenak CW560TR
CWX815 16.384M
CWX81516.384M
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.051" (1.30mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 16.384MHz
Deskribapen zehatza 16.384MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 45mA