CWX815-3.6864M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CWX815-3.6864M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWX815-3.6864M
Fabrikatzaileak / Marka: Connor-Winfield
Produktuaren Deskribapena OSC XO 3.6864MHZ HCMOS SMD
Fitxak: CWX815-3.6864M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
CWX815-3.6864Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWX815-3.6864M fabrikatzailea Connor-Winfield
deskribapena OSC XO 3.6864MHZ HCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 61277 pcs Datuen fitxa CWX815-3.6864M.pdf
Tentsioa - hornidura 5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series CWX815
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCMOS
Beste izenak CW550TR
CWX815 3.6864M
CWX8153.6864M
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.051" (1.30mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 3.6864MHz
Deskribapen zehatza 3.6864MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 45mA