CWX813-020.48M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CWX813-020.48M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWX813-020.48M
Fabrikatzaileak / Marka: Connor-Winfield
Produktuaren Deskribapena OSC XO 20.48MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: CWX813-020.48M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
CWX813-020.48Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWX813-020.48M fabrikatzailea Connor-Winfield
deskribapena OSC XO 20.48MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34340 pcs Datuen fitxa CWX813-020.48M.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series CWX813
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Beste izenak CW526DKR Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.051" (1.30mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 20.48MHz
Deskribapen zehatza 20.48MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 30mA