CWX813-015.36M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CWX813-015.36M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWX813-015.36M
Fabrikatzaileak / Marka: Connor-Winfield
Produktuaren Deskribapena OSC XO 15.36MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: CWX813-015.36M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
CWX813-015.36Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWX813-015.36M fabrikatzailea Connor-Winfield
deskribapena OSC XO 15.36MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 71505 pcs Datuen fitxa CWX813-015.36M.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series CWX813