CWX813-016.384M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CWX813-016.384M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWX813-016.384M
Fabrikatzaileak / Marka: Connor-Winfield
Produktuaren Deskribapena OSC XO 16.384MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: CWX813-016.384M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
CWX813-016.384Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWX813-016.384M fabrikatzailea Connor-Winfield
deskribapena OSC XO 16.384MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38608 pcs Datuen fitxa CWX813-016.384M.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series CWX813
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Beste izenak CW522CT Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.051" (1.30mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 16.384MHz Deskribapen zehatza 16.384MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 30mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -