PV70W22-55SX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PV70W22-55SX
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
  • Mezua
PV70W22-55SXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PV70W22-55SX fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4277 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series PV
Packaging Bulk Beste izenak IPV70W22-55SX
PV70W2255SX
Orientazio X Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PV70W22-55PW
PV70W22-55PW
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Stockean: 2785 pcs
Deskarga:
RFQ
PV70W22-55PX
PV70W22-55PX
fabrikatzaileak: Cannon
Stockean: 4379 pcs
Deskarga:
RFQ
PV70W22-55S
PV70W22-55S
deskribapena: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP