PV70W22-55PW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PV70W22-55PW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
  • Mezua
PV70W22-55PWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PV70W22-55PW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2785 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series PV
Packaging Bulk Beste izenak IPV70W22-55PW
PV70W2255PW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PV70W22-55P
PV70W22-55P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP