PV70W22-21SL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PV70W22-21SL
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 671 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 671 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
PV70W22-21SLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PV70W22-21SL fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 671 pcs Datuen fitxa
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 22-21
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Chromate over Cadmium
Series PV Packaging Bulk
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 21 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Drab Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount