PV70W24-19P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PV70W24-19P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 19POS WALL MNT W/PINS
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 221 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 221 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
PV70W24-19Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PV70W24-19P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT 19POS WALL MNT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 221 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series PV
Packaging Bulk Beste izenak IPV70W24-19P
PV70W2419P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold