MS3106R22-19S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3106R22-19S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 14 POS STRAIGHT W/SCKT
Fitxak: 1.MS3106R22-19S.pdf2.MS3106R22-19S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS3106R22-19Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3106R22-19S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG 14 POS STRAIGHT W/SCKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1223 pcs Datuen fitxa 1.MS3106R22-19S.pdf2.MS3106R22-19S.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Beste izenak IMS3106R22-19S
MS3106R2219S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 14 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Backshell, Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -