MS3106R22-18S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3106R22-18S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 8 POS STRAIGHT W/SCKT
Fitxak: MS3106R22-18S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MS3106R22-18Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3106R22-18S fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN PLUG 8 POS STRAIGHT W/SCKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1829 pcs Datuen fitxa MS3106R22-18S.pdf
Tentsioaren balioa 500VAC, 700VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series Military, MIL-DTL-5015, MS
RoHS egoera Bulk Beste izenak IMS3106R22-18S
MS3106R2218S
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 8
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS3106R22-18S
Diametro handiak hornituak 22-18 Ezaugarriak Backshell
Zabaldutako deskribapena 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver deskribapena CONN PLUG 8 POS STRAIGHT W/SCKT
Uneko balorazioa 22A Uneko - Max / Kontaktua Threaded