MS3106R22-20PW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3106R22-20PW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 9POS INLINE W/PINS
Fitxak: 1.MS3106R22-20PW.pdf2.MS3106R22-20PW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MS3106R22-20PWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3106R22-20PW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG 9POS INLINE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6250 pcs Datuen fitxa 1.MS3106R22-20PW.pdf2.MS3106R22-20PW.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-20 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Orientazio W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 9
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak Backshell, Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Uneko balorazioa 22A