MDM-51PLT1P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-51PLT1P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
Fitxak: MDM-51PLT1P.pdf
RoHs egoera Saltzailea ez dago zehaztuta / saltzailea ez dago zehaztuta
Stock egoera 532 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 532 pcs
  • Mezua
MDM-51PLT1Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-51PLT1P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Saltzailea ez dago zehaztuta / saltzailea ez dago zehaztuta
Kopurua eskuragarri 532 pcs Datuen fitxa MDM-51PLT1P.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera - Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Beste izenak 096522-1037
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 51 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Cable Side, Male Jackscrew (2-56) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 51 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 3A