MDM-51PL61B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-51PL61B
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
Fitxak: MDM-51PL61B.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 642 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 642 pcs
  • Mezua
MDM-51PL61Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-51PL61B fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 642 pcs Datuen fitxa MDM-51PL61B.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Wire Leads Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Beste izenak 096522-0527
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 51 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 51 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 3A