MDM-51PSB
CannonCannon
MDM-51PSB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDM-51PSB
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
Fitxak: MDM-51PSB.pdf
RoHs egoera Ez dagokio / RoHS ez betetzeagatik
Stock egoera 647 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 647 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
MDM-51PSBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDM-51PSB fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 647 pcs Datuen fitxa MDM-51PSB.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Beste izenak 096522-0037
IMDM-51PSB
IMDM-51PSB-ND
MDM-51PSB-ND
MDM51PSB-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 51 Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Not applicable / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP) Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ezaugarriak Shielded Deskribapen zehatza 51 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Signal
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Konektorearen estiloa D-Type, Micro-D
Kolore - Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MDM-51PSA
MDM-51PSA
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
Stockean: 725 pcs
Deskarga: MDM-51PSA.pdf
RFQ
MDM-51PSB-A30
MDM-51PSB-A30
fabrikatzaileak: Cannon
Stockean: 283 pcs
Deskarga: MDM-51PSB-A30.pdf
RFQ
MDM-51PSB-4-A174
MDM-51PSB-4-A174
fabrikatzaileak: Cannon
Stockean: 53 pcs
Deskarga: MDM-51PSB-4-A174.pdf
MDM-51PSB-A174
MDM-51PSB-A174