KPT07B22-32P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT07B22-32P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT07B22-32P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 452 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 452 pcs
  • Mezua
KPT07B22-32Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT07B22-32P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 452 pcs Datuen fitxa KPT07B22-32P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak IKPT07B22-32P
KPT07B2232P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 32 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)