KPT07B16-26P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT07B16-26P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT07B16-26P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 745 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 745 pcs
  • Mezua
KPT07B16-26Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT07B16-26P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 745 pcs Datuen fitxa KPT07B16-26P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak IKPT07B16-26P
KPT07B1626P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)