KPT07B22-34P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT07B22-34P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 34POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT07B22-34P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 452 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 452 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT07B22-34Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT07B22-34P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 34POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 452 pcs Datuen fitxa KPT07B22-34P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak IKPT07B22-34P
KPT07B2234P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 34 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 34 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)