KPT06F20-16S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06F20-16S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06F20-16S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 858 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 858 pcs
  • Mezua
KPT06F20-16Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06F20-16S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 858 pcs Datuen fitxa KPT06F20-16S.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-16 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT06F20-16S
KPT06F2016S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT06F20-16PY
KPT06F20-16PY
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Stockean: 1161 pcs
Deskarga: KPT06F20-16PY.pdf
RFQ
KPT06F20-16PW
KPT06F20-16PW
fabrikatzaileak: Cannon
Stockean: 1140 pcs
Deskarga: KPT06F20-16PW.pdf
RFQ
KPT06F20-16SZ
KPT06F20-16SZ
deskribapena: CONN PLUG FMALE 16POS SOLDER CUP