KPT06F20-24P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06F20-24P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06F20-24P.pdf
  • Mezua
KPT06F20-24Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06F20-24P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1261 pcs Datuen fitxa KPT06F20-24P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-24 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT06F20-24P
KPT06F2024P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 24 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)