KPT06F20-16PY
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06F20-16PY
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06F20-16PY.pdf
  • Mezua
KPT06F20-16PYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06F20-16PY fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1161 pcs Datuen fitxa KPT06F20-16PY.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-16 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT06F20-16PY
KPT06F2016PY
Orientazio Y Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)