KPT06F18-11S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06F18-11S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 11POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06F18-11S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 855 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 855 pcs
  • Mezua
KPT06F18-11Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06F18-11S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 11POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 855 pcs Datuen fitxa KPT06F18-11S.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-11 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT06F18-11S
KPT06F1811S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 11 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT06F18-11PX
KPT06F18-11PX
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 11POS SOLDER CUP
Stockean: 1346 pcs
Deskarga: KPT06F18-11PX.pdf
RFQ
KPT06F18-11PW
KPT06F18-11PW
fabrikatzaileak: Cannon
Stockean: 1391 pcs
Deskarga: KPT06F18-11PW.pdf
RFQ
KPT06F18-11SWA206
KPT06F18-11SWA206
deskribapena: CONN PLUG FMALE 11POS SOLDER CUP
Stockean: 652 pcs
Deskarga: KPT06F18-11SWA206.pdf
KPT06F18-11PY
KPT06F18-11PY
Deskarga: KPT06F18-11PY.pdf
KPT06F18-11SY
KPT06F18-11SY
Stockean: 903 pcs
Deskarga: KPT06F18-11SY.pdf
KPT06F18-11PZ
KPT06F18-11PZ
Deskarga: KPT06F18-11PZ.pdf
KPT06F18-11SXA206
KPT06F18-11SXA206
Stockean: 750 pcs
Deskarga: KPT06F18-11SXA206.pdf
KPT06F18-11SX
KPT06F18-11SX
Stockean: 814 pcs
Deskarga: KPT06F18-11SX.pdf
KPT06F18-11SA206
KPT06F18-11SA206
Stockean: 801 pcs
Deskarga: KPT06F18-11SA206.pdf
KPT06F18-11PXF187
KPT06F18-11PXF187
Deskarga: KPT06F18-11PXF187.pdf
KPT06F18-11PWA206
KPT06F18-11PWA206
Deskarga: KPT06F18-11PWA206.pdf
KPT06F18-11SW
KPT06F18-11SW