KPT06F18-11SY
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06F18-11SY
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 11POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06F18-11SY.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 903 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 903 pcs
  • Mezua
KPT06F18-11SYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06F18-11SY fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 11POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 903 pcs Datuen fitxa KPT06F18-11SY.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-11 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT06F18-11SY
KPT06F1811SY
Orientazio Y Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 11 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT06F18-11S
KPT06F18-11S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 11POS SOLDER CUP