KPT06F18-11PW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06F18-11PW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 11POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06F18-11PW.pdf
  • Mezua
KPT06F18-11PWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06F18-11PW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 11POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1391 pcs Datuen fitxa KPT06F18-11PW.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-11 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT06F18-11PW
KPT06F1811PW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 11 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT06F16-99SX
KPT06F16-99SX
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 23POS SOLDER CUP
Stockean: 764 pcs
Deskarga: KPT06F16-99SX.pdf
RFQ
KPT06F18-11PWA206
KPT06F18-11PWA206
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 11POS SOLDER CUP
Stockean: 1074 pcs
Deskarga: KPT06F18-11PWA206.pdf
RFQ
KPT06F18-11P
KPT06F18-11P