KPT06B24-61PDZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06B24-61PDZ
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 61POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06B24-61PDZ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPT06B24-61PDZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06B24-61PDZ fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 61POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4262 pcs Datuen fitxa KPT06B24-61PDZ.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-61 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT06B24-61PDZ
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 61 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Shrink Boot Adapter
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)