KPT06B22-55SZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06B22-55SZ
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 55POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06B22-55SZ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 961 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 961 pcs
  • Mezua
KPT06B22-55SZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06B22-55SZ fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 55POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 961 pcs Datuen fitxa KPT06B22-55SZ.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT06B22-55SZ
KPT06B2255SZ
Orientazio Z Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)