KPT06B24-61P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06B24-61P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 61POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06B24-61P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 619 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 619 pcs
  • Mezua
KPT06B24-61Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06B24-61P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 61POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 619 pcs Datuen fitxa KPT06B24-61P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-61 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT06B24-61P
KPT06B2461P
Q9892249
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 61 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT06B22-55SZ
KPT06B22-55SZ
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 55POS SOLDER CUP
Stockean: 961 pcs
Deskarga: KPT06B22-55SZ.pdf
RFQ
KPT06B24-61PY
KPT06B24-61PY
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 61POS SOLDER CUP
Stockean: 663 pcs
Deskarga: KPT06B24-61PY.pdf
RFQ
KPT06B22-55PY
KPT06B22-55PY
deskribapena: CONN PLUG MALE 55POS SOLDER CUP
Stockean: 916 pcs
Deskarga: KPT06B22-55PY.pdf
KPT06B24-61SDZ
KPT06B24-61SDZ
deskribapena: CONN PLUG FMALE 61POS SOLDER CUP
Stockean: 3993 pcs
Deskarga: KPT06B24-61SDZ.pdf
KPT06B24-61PX
KPT06B24-61PX
Stockean: 661 pcs
Deskarga: KPT06B24-61PX.pdf
KPT06B22-55SX
KPT06B22-55SX
Stockean: 820 pcs
Deskarga: KPT06B22-55SX.pdf
KPT06B24-61PW
KPT06B24-61PW
Stockean: 744 pcs
Deskarga: KPT06B24-61PW.pdf
KPT06B24-61PDZ
KPT06B24-61PDZ