KPT00F20-39PX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT00F20-39PX
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 39POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT00F20-39PX.pdf
  • Mezua
KPT00F20-39PXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT00F20-39PX fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 39POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1187 pcs Datuen fitxa KPT00F20-39PX.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-39 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT00F20-39PX
KPT00F2039PX
Orientazio X Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 39 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)