KPT00F20-39S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT00F20-39S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 39POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT00F20-39S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 878 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 878 pcs
  • Mezua
KPT00F20-39Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT00F20-39S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 39POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 878 pcs Datuen fitxa KPT00F20-39S.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-39 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT00F20-39S
KPT00F2039S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 39 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)