KPT00F20-16S
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT00F20-16S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT00F20-16S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 820 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 820 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT00F20-16Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT00F20-16S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 820 pcs Datuen fitxa KPT00F20-16S.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-16 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT00F20-16S
KPT00F2016S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)