KPSE07E22-55P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE07E22-55P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE07E22-55P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 577 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 577 pcs
  • Mezua
KPSE07E22-55Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE07E22-55P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 577 pcs Datuen fitxa KPSE07E22-55P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE07E22-55P
KPSE07E2255P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPSE07E22-55PW
KPSE07E22-55PW
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Stockean: 565 pcs
Deskarga: KPSE07E22-55PW.pdf
RFQ
KPSE07E22-21SF0
KPSE07E22-21SF0
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
Stockean: 922 pcs
Deskarga: KPSE07E22-21SF0.pdf
RFQ
KPSE07E22-55PZ
KPSE07E22-55PZ
Stockean: 572 pcs
Deskarga: KPSE07E22-55PZ.pdf
KPSE07E22-55PY
KPSE07E22-55PY