KPSE07E22-55S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE07E22-55S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE07E22-55S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 733 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 733 pcs
  • Mezua
KPSE07E22-55Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE07E22-55S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 733 pcs Datuen fitxa KPSE07E22-55S.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE07E22-55S
KPSE07E2255S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPSE07E22-55PY
KPSE07E22-55PY
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Stockean: 557 pcs
Deskarga: KPSE07E22-55PY.pdf
RFQ
KPSE07E22-55SX
KPSE07E22-55SX
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Stockean: 602 pcs
Deskarga: KPSE07E22-55SX.pdf
RFQ
KPSE07E22-55SY
KPSE07E22-55SY
Stockean: 620 pcs
Deskarga: KPSE07E22-55SY.pdf
KPSE07E22-55PX
KPSE07E22-55PX
Stockean: 685 pcs
Deskarga: KPSE07E22-55PX.pdf
KPSE07E22-55SDX
KPSE07E22-55SDX
Stockean: 598 pcs
Deskarga: KPSE07E22-55SDX.pdf
KPSE07E22-55SZ
KPSE07E22-55SZ